Zatrzymać plandemię

W niedzielę w W-wie i kilku innych miastach miały miejsce demonstracje przeciwko reżimowi sanitarnemu. Na podstawie zdjęć i filmików można szacować, że warszawski protest był mniej więcej 100 razy mniejszy od berlińskiego 2 tygodnie wcześniej.

Udało nam się wstępnie przeanalizować 5tyś tweetów oraz 1,5 tyś komentarzy na youtube. Na wstępie warto pochwalić większość mediów tradycyjnych, za to iż właściwie zignorowały te protesty.

Poruszane tematy (cytaty) to:

  • Żebyście mieli świadomość w co się bawimy kosztem jakichś 100 miliardów i doprowadzeniem 38 mln do obłędu „pandemicznego”. Prawdopodobieństwo zejścia na #zajob’a równa się prawdopodobieństwu zabójstwa albo wypadku na hulajnodze i jeszcze trzeba mieć chorobę „współistniejącą”
  • Spokojnie podpowiem PiS, jak wyjść z #zajob’a. 1. Bezwzględna dymisja @SzumowskiLukasz i ekipy. 2. Testować wyłącznie objawowych i to takich, którzy mają ciężkie objawy. 3. Maski zlecane, ale nie wymagane, kto się boi te nosi. 4. Zmienić straszenie na oswajanie ze zwykłą infekcją
  • Brawo, róbcie tak dalej. Widzę, że już władze nie mówią o fałszywym kowidzie, tylko o koronawirusie. Koronawirisów mamy wiele, bo one mutują i „istnieją” od lat 40-50. Przeraża mnie ludzka głupota, no ale cóż. Masz katar? Gorączkę? Prawdopodobnie to grypa (czyli koronawirus), ale na teście wyjdzie, że masz przeciwciała na koronkę, ale chuj wie na jaki konkretnie rodzaj i cyk na kwarantanne do obozu. Witamy w roku 2020, rok zagłady. Fajnie będzie. Nie dziwie się, że masoneria próbuje wyludnić nas, Polaków. Tępy naród. Przykład mamy na filmie, czyli decyzja tępego wojewody lub przekupionego wojewody. Mam nadzieję, że ktoś z jego rodziny trafi do takiego obozu, to może skuma chłopczyk czym jest koronka. 🙂
  • I kurwa da się DA SIĘ a nie jak działacze LGBT wyzywać policję od kurw jak widać można z policja bez cisnienia pogdać
  • Powielaja amerykanski model FEMA camps… wszystko zgodnie z globalistycznym skryptem NWO…
  • Mamy kolejne ognisko w zakładzie meblarski, nie wiem który to już zakład, przy trzecim się pogubiłem. Drugą, szczególnie wrażliwą branżą na #zajob są producenci okien, na trzecim zakłady mięsne. Poza konkurencją bankrutujące kopalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *